xxxxx x

Aktuality

Klubíčko! Skupina A začíná v úterý 6. 11. v 16:00. Skupina B začíná 13. 11. v 16:00. Rozdělení dětí   hledejte v záložce Pro předškoláky. Platby materiálů na první lekci od 15:30 do 16:00. Těšíme se na Vás.

Sběrová akce papíru. Začátek - středa od 13:00. Konec - čtvrtek do 14:30

Neděle 21.10.2018 ve 14:00 - Den otevřených dveří pro předškoláky a jejich rodiče. Tvořivé dílny pro děti, setkání s vedením školy a informace o Edukativních předškolních skupinách.

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist

Nedej drogám šanci

Tisk PDF

Dne 31. března jsme se zúčastnili preventivní akce pro 8. ročník. Jak již název napovídá, týkala se drogové a jiné závislosti.

Na besedě vystoupili kriminalista kpt. Ing. Bc. M. Hanuška, Ing. R. Voříšek z Podaných rukou, policejní psycholožka Mgr. S. Handlová a Josef s Bety.

Dozvěděli jsme se, co drogy udělají s naším tělem, jak působí, viděli jsme ukázky zásahu na obchodníky s drogami. Zjistili jsme také, co drogy způsobí za volantem a spoustu dalších věcí.

V závěru besedy nám Josef a Bety odkryli svůj příběh, vyprávěli nám, co všechno zažili a museli podstoupit proto, aby mohli zase normálně žít a nebyli už závislí. Oba příběhy se lišily, ale jedno měly společné, a to závislost.

Jana Brzobohatá

  • Program o drogách se mi celkově líbil. Dobré bylo, že důležité a vážné věci vždy trošku odlehčil různými hrami moderátor. Ke konci besedy přišli Josef a Bety, kteří nám vyprávěli svůj příběh boje se závislostí. Bylo to velmi zajímavé.                                Klára Bartošová
  • Beseda byla fajn.  Jednou ze mě bude taky kriminalista a budu řešit takové případy.

Dominik Masař

  • Nejvíce mě zaujala Bety, která začala brát drogy v 11 letech. Aspoň teď vím, jak lidé, kteří drogy berou, mohou dopadnout. Vím, že si drogy nikdy nedám, protože udělají víc škody než užitku.                                                                                                                   Nikol Dufková
  • Bylo to velice zajímavé a byla bych ráda, kdyby se takové besedy konaly častěji.

Alena Kubešová

Přednáška se mi líbila, ale zároveň některé fotografie byly škaredé. To, co drogy udělají s člověkem během chvilky, je strašné. Nikdy bych si drogu nevzala.        Eliška Adamová