xxxxx x

Aktuality

Schůzka rodičů budoucích 1. tříd - 22. 6. v 16:00

Projektový týden 20. - 24. 6. 2022

Letní sportovní kurz 9. tříd - Osvětimany 19. - 24. 6.

DOD v kasárnách Bučovice - pátek 17. 6.

Škola v přírodě 3. tříd - Osvětimany

3. B, C 6. - 10. 6.

3. A 13. - 17. 6.

DOD hasiči Bučovice - v pátek 3. 6. pro 1. stupeň

Filmové představení pro žáky naší školy k MDD v kině Brigáda - středa 1. 6.

Zábavné dopoledne pro MŠ - úterý 31. 5.

Odměna žákům za sběr papíru - výlet Vyškov 27. 5.

IPS Vyškov 8. B - 26. 5.

Kouzelní Reno v ŠD - 25. 5. náhradní termín

Volejbal dívky - 25. 5. okresní kolo

Testování žáků 9. tříd - náhradní termín 24. a 26. 5.

Běh o perníkové srdce v ŠD - středa 18. 5. od 15:30

Testování žáků 9. tříd Čj, M - středa 18. 5. a pátek 20. 5.

IPS Vyškov 8. A - úterý 17. 5. 2022

Exkurze 4. tříd - Brno, úterý 17. 5.

Fotografování tříd - čtvrtek 5. 5. 2022

Kouzelník Reno v ŠD - středa 4. 5. 2022

Jarní sběr papíru:

středa 27. 4. odpoledne

čtvrtek 28. 4. dopoledne

Anketa 3

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
info@zs710.eu

NextGenerationEU

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist

Kontakty 2021/2022

Tisk PDF

 

Pedagogický sbor 2021/2022



Datová schránka wdpkakt
Vedení školy
Mgr. Aleš Navrátil ředitel školy Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   773 646 210
Mgr. Marie Kotrbová zástupkyně ředitele - I. stupeň Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   773 646 212
Mgr. Jiří Soustružník zástupce ředitele - II. stupeň Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   731 689 493



Třídní učitelé - I. stupeň
1. A Mgr. Martina Berčáková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 150 667
1. B Mgr. Radka Janegová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 150 716
1. C Mgr. Martina Křiváková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 603
2. A Mgr. Andrea Javoříková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 150 734
2. B Mgr. Petra Kalábová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 160
2. C Mgr. Alena Konečná Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 577
3. A Mgr. Michaela Marková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 643
3. B Mgr. Ilona Valentová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 159 562
3. C Mgr. Lea Vykoukalová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 160 948
4. A Mgr. Jana Páclová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 936
4. B Mgr. Jiřina Janášová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   731 638 943
4. C
Mgr. Blanka Šušlíková
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript    604 810 576
5. A Mgr. Petra Švaňhalová
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   739 319 492
5. B Mgr. Iveta Pluhařová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 944
5. C
Mgr. Klára Nováková
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   721 698 112



Třídní učitelé - II. stupeň
6. A Mgr. Rudolf Volec Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   607 150 257
6. B
PaedDr. Milena Zajíčková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 162 912
6. C
Mgr. Jitka Šímková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 153 520
7. A Mgr. Petr Nevole Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   605 557 789
7. B Mgr. Ivana Čulíková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   775 603 920
8. A
Mgr. Jaroslav Dragan Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 150 692
8. B Mgr. Kateřina Vařáková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 160 415
9. A Mgr. Dobromila Daněčková
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 150 689
9. B Mgr. Hana Koudelková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 579



Netřídní učitelé

Mgr. Dáša Plhalová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 944

Mgr. Jitka Masařová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 910

Mgr. Petra Nahodilová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   703 151 911

Mgr. Jiří Trnka
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   604 810 574



Výchovní poradci

Mgr. Jiřina Janášová výchovný poradce pro výukové problémy
731 638 943

Mgr. Dáša Plhalová metodik prevence  734 318 944

Mgr. Kateřina Vařáková kariérový poradce (volba povolání)
703 160 415



Vychovatelky školní družiny
I. oddělení Miriam Břínková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 941
II. oddělení Jana Bořecká Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 942
III. oddělení Ilona Frýželková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 943
IV.oddělení Jitka Matušková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   704 619 738



Asistenti pedagoga

Lucie Berčáková Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   721 892 971
Petra Kubešová Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   604 810 567

Nepedagogičtí pracovníci
Ing. Jana Baštová zástupce ředitele pro ekonomiku a provoz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 945
Lucie Hledíková účetní Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 946
Ivona Sommerová
vedoucí školní jídelny Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 949
Petr Kozák školník Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   734 318 947
Petra Moudrá školnice 734 318 948
Petr Šplouchal administrátor webu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Ing. Hana Konečná pověřenec GDPR
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   517 324 428

 

Třídní učitelé - I. stupeň Konzultační hodiny
1. A Mgr. Martina Berčáková Út 12:00 – 13:00
1. B Mgr. Radka Janegová Po 12:30 – 13:30
1. C Mgr. Martina Křiváková Út 12:00 – 13:00
2. A Mgr. Andrea Javoříková Po 12:30 – 13:15
2. B Mgr. Petra Kalábová St 9:45 – 10:30
2. C Mgr. Alena Konečná St 12:00 – 13:00
3. A Mgr. Michaela Marková Pá 10:40 – 11:25
3. B Mgr. Ilona Valentová St 12:30 – 13:15
3. C Mgr. Lea Vykoukalová Po 10:40 – 11:25
4. A Mgr. Jana Páclová Pá 10:40 – 11:25
4. B Mgr. Jiřina Janášová Út 11:35 – 12:20
4. C Mgr. Blanka Šušlíková Po 10:40 – 11:25
5. A Mgr. Petra Švaňhalová Po 12:30 – 13:30
5. B Mgr. Iveta Pluhařová Pá 7:45 – 8:30
5. C Mgr. Klára Nováková Čt 9:30 – 10:30

Třídní učitelé - II. stupeň
6. A Mgr. Rudolf Volec Út 9:45 – 10:30
6. B PaedDr. Milena Zajíčková Po 8:40 – 9:25
6. C Mgr. Jitka Šimková Pá 8:45 – 9:25
7. A Mgr. Petr Nevole Pá 11:35 – 12:20
7. B Mgr. Ivana Čulíková Po 8:40 – 9:25
8. A Mgr. Jaroslav Dragan St 10:40 – 11:25
8. B Mgr. Kateřina Vařáková Po 8:40 – 9:25
9. A Mgr. Dobromila Daněčková Út 11:35 – 12:20
9. B Mgr. Hana Koudelková Čt 9:45 – 10:30

Netřídní učitelé
Mgr. Dáša Plhalová Čt 7:45 – 8:30
Mgr. Jitka Masařová Čt 9:45 – 10:30
Mgr. Petra Nahodilová Po 9:45 – 10:30
Mgr. Jiří Trnka Po 9:45 – 10:30

Výchovní poradci
Mgr. Dáša Plhalová Čt 7:45 – 8:30
Mgr. Jiřina Janášová Út 11:35 – 12:20
Mgr. Kateřina Vařáková Po 8:40 – 9:25