xxxxx x

Aktuality

Klubíčko! Skupina A začíná v úterý 6. 11. v 16:00. Skupina B začíná 13. 11. v 16:00. Rozdělení dětí   hledejte v záložce Pro předškoláky. Platby materiálů na první lekci od 15:30 do 16:00. Těšíme se na Vás.

Sběrová akce papíru. Začátek - středa od 13:00. Konec - čtvrtek do 14:30

Neděle 21.10.2018 ve 14:00 - Den otevřených dveří pro předškoláky a jejich rodiče. Tvořivé dílny pro děti, setkání s vedením školy a informace o Edukativních předškolních skupinách.

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist

Duševní a fyzické zdraví – projektový týden

Tisk PDF

Projektový týden 2016 – Duševní a fyzické zdraví

Garant programu: Mgr. D. Plhalová, Mgr. D. Daněčková

13. – 17. 6. 2016

V pondělí nás navštívila paní J. Pokorná se svými třemi zlatými retrívry. Dozvěděli jsme se, že canisterapie je způsob terapie, která využívá pozitivního působení psa na zdraví člověka.

Jelikož jsme ve středu očekávali návštěvu slabozrakých a nevidomých, vyrazili jsme v úterý do Brna, do technického muzea. Zde jsme si prohlédli nejen expozici věnovanou nevidomým, ale měli jsme i možnost vyzkoušet si různé fyzikální zákony v interaktivní herně.

Ve středu k nám zavítali nevidomí a slabozrací z Kyjova. Byla to úžasná beseda s praktickými ukázkami pomůcek, které slouží nevidomým v běžném životě. Nechyběla ani ukázka práce asistenčního psa, labradora Crusoa. Věděli jste, že takový vodící pes stojí jako nové auto?

Jako každoročně jsme ve čtvrtek vyrazili do kasáren, kde si pro nás vojáci připravili zajímavý program na celé dopoledne. Nechyběla zdravověda, sebeobrana a spousta sportovních aktivit.

Poslední den byl relaxační a současně velmi poučný. Nejprve nás paní B. Škrháková seznámila s tím, jak pracovat se stresem - a to kresbou. Jednoduše, když jste naštvaní, vykreslete to na papír. Bylo to super! Naším druhým hostem byl pan Pospíšil z Vyškova, který nám vysvětlil, jak nebezpečný a lehce zneužitelný může být facebook.

(Fotografie na facebooku školy)

Mgr. D. Daněčková