Aktuality

Milí žáci, vážení rodiče, přejeme krásné prázdniny a pohodovou dovolenou. V plné síle a ve zdraví se těšíme opět na setkání v pondělí 3. září v 8 hodin před budovou školy. Have a nice holiday!

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Čtvrtek 7.6. 2018 v 16:00, budova ZŠ 710 první patro vpravo. Informace o organizaci školního roku, školní družině, předání rozhodnutí o přijetí. Důležité ! Těšíme se na stoprocentní účast.

Pátek 18.6.2018 od 7:45 fotografování tříd. Zvolte pěkné oblečení a úsměv.

Úterý 15.5.2018 v 15.30, školní hřiště ZŠ 710. Běh o perníkové srdce a další doprovodné disciplíny pořádají školní družiny naší školy. Těšíme se na vaši účast.

Ředitelské volno

Pondělí 30.4.2018 a pondělí 7.5. 2018

POZOR: Sběrová akce - sběr papíru!!!

Úterý 10.4.2018 od 14:00 - středa 11.4.2018 do 13:00.

 

V pátek 12. ledna zahajuje naše škola plesovou sezónu 2018. Odjezd autobusu od Arkády v 18:30 do Nesovic, zpět z Nesovic v 1:30 na parkoviště k Arkádě.
Těšíme se na vás. Vaše ZŠ 710

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 
xxxxx xx

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist
Příběhy bezpráví

10. školní ples

Tisk PDF

Náš jubilejní 10. ples, který se konal 12. ledna 2018 v Nesovicích, se nám vydařil. Celý večer tam byla úžasná atmosféra a my, jako deváťáci, jsme si to moc užívali. Jak jsme odtančili polonézu, cítili jsme hrdost. Každý nám to chválil. Myslím si, že se každý bavil a nikdo se nenudil. Jsem moc ráda za to, jak to celé probíhalo a že tam byli lidé, kteří jsou mi blízcí.“ Denisa Adamová, 9.B

„S naší polonézou jsem byla spokojená. Povedlo se nám to odtančit na výbornou. Celý ples byl v příjemné atmosféře, kterou utvářeli skvělí lidé. Na tenhle den určitě budu vzpomínat v dobrém.“
Nikol Dufková, 9.B

„Bylo to krásné.  Zážitek na celý život. Ještě před polonézou se mi chtělo brečet. Ale bylo hodně uklidňující, když nám paní učitelky říkaly, že to bylo moc hezké a i bývalí žáci naší školy nás chválili. Jen je mi líto, že to tak rychle uběhlo.“
Tereza Švaňhalová, 9.B

Těmito slovy hodnotí letošní tanečníci polonézy své působení na 10. školním plese, který se konal 12. 1. 2018 opět v sále v Nesovicích. Choreografii celé polonézy pečlivě připravila paní učitelka Daněčková na písničku Willow zpěvačky Jasmine Thompson. Tímto bychom jí všichni chtěli ještě jednou velmi poděkovat.

O zpestření času se nám na plese postarala žákyně 7.A  Adéla Rašnerová, která i přes technické problémy nezpůsobené její vinou, předvedla bezchybné vystoupení. Na housle, kytaru a basu nám předvedli své originální zpracování skladby Nothing Else Matters, světoznámé kapely Metallica, naši bývalí absolventi. Tímto také všem děkujeme.

Více fotografií  si můžete prohlédnou na facebooku školy.

Mgr. Kateřina Štecová

Ples

Ples