xxxxx x

Aktuality

Schůzka rodičů budoucích prvňáků - úterý 13. 6. 2023 v 16:00. ( Budova školy, 1. patro vpravo).

Program schůzky: Rozdělení do tříd. Předání Rozhodnutí o přijetí. Informace o zahájení školního roku. Informace o stravování, školní družině a zodpovězení vašich dotazů.

Těšíme se na setkání.

Pátek 2. 6.

Den dětí pro mateřské školy na ZŠ Bučovice 710

Den dětí 1. 6.

Filmové představení pro žáky v kině Bučovice

1. st. v 9:00,  2.st. 11:00

Vážení rodiče budoucích prvňáků, rozhodnutí o přijetí vašeho dítěte k základnímu vzdělávání od školního roku 2023/2024 je zveřejněno v oddělení Dokumenty školy.

Pondělí 24. 4. 2023 (15:30 - 17:00)

Třídní schůzky 2. stupeň - formou konzultací s učiteli


Anketa 3

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
info@zs710.eu

Digitalizujeme školu

NextGenerationEU

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist

Prvňáčci v Magickém světě Šmoulů 2023

Tisk PDF

Do zábavního parku jsme se vypravili ve středu před velikonočními prázdninami. Abychom si mohli užít dobrodružství na vzdělávací stezce, museli jsme se „zmenšit“ na velikost jednoho Šmouly. Ten je velký jako tři jablka postavená na sobě. To se nám samozřejmě povedlo, protože celá výstava je vystavěná v nadživotní velikosti. Žáci se tedy, malí jako Šmoulové, najednou ocitli v jedné šmoulí vesničce plné houbových domečků a obrovských stromů. Cestou se děti mohly podívat nejen na to, jak vypadá domeček zevnitř, uvařit si lektvar, jednou dokonce zůstaly zavřené u samotného Gargamela v kleci, ale zároveň se také dozvěděly mnohé o tématu ochrany přírody. Také si tu všichni užili i mnoho pohybových aktivit v podobě lezeckých stěn, prolézaček a trampolín. Na závěr se někteří nechali zlákat a prostřednictvím virtuální reality se proletěli na hřbetě čápa nad šmoulí vesničkou. Parádní tečkou za naším výletem bylo setkání se Šmoulinkou. Příjemně unavení, ale plní dojmů jsme se všichni v pořádku vrátili domů.

Mgr. Michaela Marková, Mgr. I. Valentová, Mgr. L.Vykoukalová
Více foto na FB školy
Šmoulové