Aktuality

V pátek 12. ledna zahajuje naše škola plesovou sezónu 2018. Odjezd autobusu od Arkády v 18:30 do Nesovic, zpět z Nesovic v 1:30 na parkoviště k Arkádě.
Těšíme se na vás. Vaše ZŠ 710

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 
xxxxx xx

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist
Příběhy bezpráví

Výlet ke koním

Tisk PDF

Oddělení Lvíčků naší školní družiny si 12. června 2013 udělalo odložený výlet ke koníčkům na statek Manner v Pavlovicích. Letos nás přivítalo nové osazenstvo stájí i personálu. A bylo výborné jako loni. Všichni jsme se projeli na koni jménem Pírius. Na připraveném ohýnku si děti opekly špekáčky. Líbila se nám prohlídka stájí a všech zvířátek na statku. Prohlédněte si je v galerii! Krásné odpoledne v přírodě rychle uteklo a už dnes se těšíme na ten příští!

Fotogalerie níže v článku