Aktuality

V pátek 12. ledna zahajuje naše škola plesovou sezónu 2018. Odjezd autobusu od Arkády v 18:30 do Nesovic, zpět z Nesovic v 1:30 na parkoviště k Arkádě.
Těšíme se na vás. Vaše ZŠ 710

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 
xxxxx xx

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist
Příběhy bezpráví

Bezpečnost žáků naší školy

Tisk PDF

Vážení rodiče,

s ohledem na nedávné tragické události ve škole v kraji Vysočina, jsme nuceni přijmout bezpečnostní opatření. S okamžitou platností se zakazuje žákům opouštět školu ve volných hodinách před odpoledním vyučováním. V případě dřívějšího odchodu žáků z vyučování je nutná písemná omluva předem, případně osobní vyzvednutí žáka zákonným zástupcem. Čekání žáků po skončení vyučování v prostorách školy je nutné co nejvíce zkrátit. Žáci po ukončení vyučování a školní družiny odchází ihned domů nebo na autobus. Delší čekání žáků je možné pouze před budovou školy, nikoliv v prostorách školy. Vstup zákonných zástupců do školy bude umožněn prostřednictvím zaměstnanců školy, případně prostřednictvím elektronického vrátného při domluvené schůzce.

 

Mgr. Aleš Navrátil, ředitel školy