Aktuality

V pátek 12. ledna zahajuje naše škola plesovou sezónu 2018. Odjezd autobusu od Arkády v 18:30 do Nesovic, zpět z Nesovic v 1:30 na parkoviště k Arkádě.
Těšíme se na vás. Vaše ZŠ 710

Projekt Ovoce do škol se v tomto školním roce rozšiřuje o mléko pro všechny žáky 1. až 9. tříd.


Anketa 3

Od září 2017 budou v rámci projektu Mléko do škol žákům distribuovány neochucená mléka.
 
xxxxx xx

Adresa školy


Základní škola Bučovice 710.
příspěvková organizace
Školní 710, 685 01 Bučovice

telefon: +420 517 383 118
zsbuc710@infos.cz

Fotogalerie

Návštěvnost

TOPlist
Příběhy bezpráví

Projekt „Ovoce do škol“

Tisk PDF

Podpora zdravého životního stylu na naší škole.

Již několik let je škola zapojena do projektů podporující zdraví školních dětí. Projekt „Ovoce do škol“ a“ Mléko do škol“.

 

 

Škola pokračuje v realizaci dotovaného projektu „Ovoce do škol“.  Dotované produkty dodává firma OVOCENTRUM  Valašské Meziříčí.

Děti dostávají kromě tradičního ovoce také zajímavé komodity: jahody, hroznové víno, třešně, hrachové lusky atd. vše samozřejmě zdarma. Závoz produktů probíhá 2krát v každém školním měsíci. Projekt je obohacen zajímavou výtvarnou soutěží pro děti s hodnotnými cenami a dárkem pro děti s tematickým materiálem.

Prodej dotovaných mléčných výrobků je realizován prodejem produktů v mléčném automatu. K nákupu je třeba zakoupit kreditní kartu v kanceláři školy a dobít kreditem na nákup. Návod na dobíjení karty viz. Dokumenty školy/informace o projektu „Mléko do škol“.

Dětem jsou dotované produkty přístupné denně. Sortiment zboží je během roku obměňován. Mlékárna Kunín nabízí kromě mléka s různými příchutěmi také škálu jogurtů, tvarohů, mléčných tyčinek atd. Vaše děti si určitě vyberou.

Tak na zdraví!